1| 3528 |19.06.2018

Сенегал победи Полша с 2:1

.
С този двубой беше сложен край на първия кръг в груповата фаза.

Сенегал извоюва първата победа за африкански отбор на Световното първенство, след като надви Полша с 2:1 във втория мач от Група “Н”.

Полският защитник Тиаго Чонек си вкара автогол в 37-ата минута след изстрел на Идриса Гай, а в 60-ата Мбайе Нианг се възползва от огромна грешка в отбраната на съперника за 2:0. В 86-ата минута Гжегож Криховяк върна едното попадение с глава, но това беше всичко, съобщи sportal.bg..

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.